סופר דנטל
מי מאתנו לא סבל מבעיות חניכיים, כאבי שיניים, ביקורים תכופים אצל רופא השיניים וריח רע הפה שתוקף בדיוק ברגעים הכי לא מתאימים? כנראה שכולנו. מנקודה זו בדיוק פעלה חברת "עלמה סחר", חברת האם של מותג "סופר דנטל".

איך סופר דנטל נולד?
בשלהי שנת 2014, הבינו הצוות בעלמה סחר שבשוק היגיינת הפה כיום, שמירה על בריאות הפה, החניכים והשינים, מלווה בהוצאה כספית גבוהה מאד, ואם בוחרים שלא לבצע את ההוצאה הזו, מגיעים להוצאות הרבה יותר משמעותיות על כסאו של רופא השיניים. החברה חיפשה דרך למנוע את ההוצאות הגבוהות ולהציג לקהל הישראלי מוצר טוב, איכותי, שעושה את העבודה מבלי לקרוע את כיס המשתמש - כך נולד מותג "סופר דנטל".

קצת עלינו
חברת עלמה סחר נמצאת בבעלות ניר קלנר, יזם ישראלי אשר הגיע מתחום הייבוא, הייצוא וסחר החוץ. ניר וכל צוות עלמה סחר מאמינים ומקדמים את חזון החברה מדי יום - שיווק מוצרים איכותיים במחירים שווים לכל כיס, איתור רעיונות ומילוי צרכים וחוסרים הקיימים בשוק הישראלי, ומעל לכל - שירות איכותי, אמין וחם לכל לקוח.

על המוצרים
סופר דנטל הינו מוצר דנטלי חדשני הפועל בשיטת סילון המים (Oral Irrigation). חברת עלמה סחר מייצרת, מייבאת ומשווקת את המוצר מתוך מפעלי החברה בסין. המוצר עובר פיקוח ובקרת איכות קפדנית והוא נושא אישורים בינלאומיים כגון ROHS, ו-CE. שימוש יומיומי בסופר דנטל מונע הוצאות גבוהות ובזבוז זמן, אם בטיפולי שיננית ורופא שיניים ואם בעמידה מרובה מול המראה עם אביזרים שונים ומשונים. שטיפת השיניים בשיטת הסילון מסייעת במניעת בעיות שיניים וחניכיים רבות ואת הזמן והעלויות הכרוכות בכך, והיא נוחה וקלה לשימוש משום שמוצר סופר דנטל מתחבר בקלות לברז ומנקה ביעילות את השיניים והחניכיים - בכמעט רבע מחיר משאר המוצרים בקטגוריה!

וראייה לעתיד...
כיום ערכת סופר דנטל מגיעה עם 5 פיות לשימוש משפחתי מלא, והיא אף מציעה מתאמים לחיבור ושימוש גם במקלחת. בעתיד חברת עלמה סחר מתכננת להכניס לקטלוג המוצרים שלה גם מכשירים חשמליים אחרים לניקוי שיניים בסילון, מברשות שיניים, משחות שיניים מלבינות ועוד שלל מותגים איכותיים במחיר אטרקטיבי!

מה היתרונות של סופר דנטל?

אודות סופר דנטל

סופר דנטל מסיר ביסודיות שאריות מזון, לכלוך ופלאק מהשיניים ומהחניכיים, מסייע במניעת דלקות חניכיים ונסיגת חניכיים, שומר על היגיינת הפה ומסייע במניעת ריחות לא נעימים מהפה.
במה שונה סופר דנטל ממוצרים אחרים לניקוי שיניים בשיטת הסילון ?
סופר דנטל עובד באופן זהה כמו שאר המוצרים לניקוי השיניים בשיטת סילון המים האחרים.

היתרונות הבולטים של סופר דנטל לעומת המתחרים הם כמות הפיות המגיעות עם הערכב (5 פיות), מתאמים להרכבת המכשיר במקלחת, עיצוב מדהים שמשדרגכל חדר אמבטיה ומקלחת וכמובן במחיר.
סופר דנטל המוצר לניקוי השיניים והחניכיים בשיטת סילון המים הזול והאיכותי בארץ !

תשאלו אותנו:

שימוש בסופר דנטל יכול להזיק?
שימוש בסופר דנטל בהתאם להוראות השימוש אינו מזיק לחלוטין. גם בפה בריא ימנע בעיות בעתיד. בכל בעיה קשה או נדירה מומלץ להתייעץ עם רופא השיניים.
היכן ניתן לרכוש את סופר דנטל ?
ניתן לרכוש את מוצרי סופר דנטל באתר במחיר הזול בארץ וגם אצל רופאי השיניים, בתי מרקחת ורשתות הפארם ברחבי הארץ. 

האם מתחבר לכל ברז?

המוצר מתחבר לרוב (99%) סוגי הברזים הקיימים בארץ, אם יש לכם "חסכם" או פילטר מתברג בקצה הברז כנראה שמוצר מתאים לכם, ניתן להיעזר בתמונה המציגה את סוגי הברזים המתאימים בדף המוצר או במרכז ההדרכה.
​במידה והמתאם לא מתחבר לברז שלכם צרו איתנו קשר ונדאג לשלוח מתאם מתאים לברז שלכם.
האם שימוש בסופר דנטל מחליף צחצוח שיניים?
סופר דנטל הינו מוצר משלים, מומלץ ואף חובה לצחצח שיניים עם מברשת ולאחר מכן להשתמש בסופר דנטל להוצאת שאריות ממקומות שמברשת השיניים אינה מגיעה אליהם ולבצע עיסוי וניקוי של החניכיים
שאלות נוספות? צרו קשר: