ניקוי שיניים - איך לנקות נכון את השיניים? - Super Dental
הבלוג
 של
 סופר דנטל
כיצד לבצע ניקוי שיניים יסודי בבית
מאת: צוות סופר דנטל / 28/01/2020

השיניים הן חלק בלתי נפרד מהבריאות הכללית שלנו וחשוב מאוד לשמור עליהן ולטפל בהן באופן קבוע. אנשים רבים חושבים ששיניים הן עניין אסתטי ותו לא, אך כאשר אתם סובלים מדלקת חניכיים, לדוגמא, הגוף נמצא במצב תמידי של טיפול בדלקת ועלול לחשוף אותנו למחלות חמורות יותר.
בנוסף לבעיות הבריאותיות, מי לא רוצה שיניים נקיות ובריאות וריח נעים מהפה? כאשר אנחנו אוכלים, חתיכות מזון קטנות מצטברות ברווחים שבין השיניים שלנו ומרקיבות שם, מה שעלול לגרום לריח לא נעים, דלקות וגם לחורים בשיניים. כדי להימנע ממצב של הצטברות מזון בפה, מומלץ לצחצח שיניים ולהקפיד על שימוש בחוט דנטלי באופן יום יומי – לא הרבה יודעים: אך השימוש בחוט דנטלי חשוב באותה מידה כמו צחצוח השיניים, וזאת היות שהחוט מגיע לאזורים שמברשת השיניים אינה מסוגלת להגיע אליהם.
אם אתם רוצים לבצע ניקוי שיניים ביתי, יסודי ופשוט, יש לנו את המכשיר המושלם עבורכם: סילונית. הסילונית (נקראת גם סילון מים דנטלי) היא מתקן פשוט המתחבר אל ברז המים ומתעלת את זרם המים והופכת אותו לדק ועוצמתי – בעזרת מכשיר זה אפשר להגיע לכל הרווחים והצטברויות המזון בפה ולנקות אותם כליל. הזרם הדק והעוצמתי חודר בין השיניים ודוחף את שאריות האוכל היישר אל הביוב. אתם אפילו יכולים לחבר את הסילונית במקלחת ולנקות את השיניים תוך כדי רחצה.
אם אתם רוצים לשמור על בריאות השיניים שלכם, הקפידו לצחצח שיניים בבוקר ובערב, השתמשו בחוט דנטלי אחרי כל ארוחה ורכשו לכם (ולשאר בני הבית) סילונית מתקדמת עוד היום. באתר שלנו תוכלו למצוא ערכת סילון דנטלי מאובזרת ומשוכללת במיוחד, הכוללת 5 פיות בצבעים שונים (כך שכל אדם בבית יקבל פיה משלו), ווסת מים, מתקן תלייה נוח, צינור סיליקון רפואי ועוד שלל חלקים שיהפכו את תהליך ניקוי השיניים שלכם ליסודי, פשוט ומהיר.
אם גם אתם מעוניינים לשפר את היגיינת הפה שלכם ולרכוש מוצרים מתקדמים לניקוי השיניים, צרו אתנו קשר עוד היום, אחד מנציגנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבחירת הפריט המתאים ביותר עבורכם.
 
המידע באתר הינו בגדר המלצה בלבד ואינו מחליף התייעצות עם רופא
רוצים לדעת עוד? רוצים להיות מעודכנים כאשר עולים נושאים חדשים?

עקבו אחרינו ב-